My Fascia terapeutit

Tuulia Luomala

Ajavaraus vain puhelimitse 040-5366853

 

Vastaanotto Lempäälässä - Hakkarintie 5, 37550 Lempäälä

tuulia.luomala@myfascia.fi

Mika Pihlman

Ajavaraus vain puhelimitse 0400-430191 

mika.pihlman@myfascia.fi

Pinja Kuusi

Palvelen sinua Veskan My Fascia studiolla Pirkkalassa ja Hämeenlinnassa!

Pinja viettää tällä hetkellä äitiyslomaa!

pinja.kuusi@myfascia.fi

Sanni Mero

Sanni palvelee sinua Veskan My Fascia studiolla Pirkkalassa.

AJANVARAUS

sanni.mero@myfascia.fi

Salla Virtanen

Vastaanotto Pirkkalan Veskassa ja Raumalla. Ajanvaraus sähköpostilla tai puhelimitse 050-328 0088.

AJANVARAUS Pirkkalaan

AJANVARAUS Raumalle

salla.virtanen@myfascia.fi

Anna Byckling

Palvelen sinua Veskan My Fascia studiolla Pirkkalassa.

AJANVARAUS

anna.byckling@myfascia.fi

Matti Kettunen

Vastaanotto Pälkäneellä, Hämeenlinnassa sekä Lempäälässä!

AJANVARAUS Pälkäneelle

AJANVARAUS Hämeenlinnaan

AJANVARAUS Lempäälään

matti.kettunen@myfascia.fi

Elina Salo

Palvelen sinua Hämeenlinnan My Fascia Studiolla!

AJANVARAUS

elina.salo@myfascia.fi

Elina Saarinen

 Elina palvelee sinua Tampereen My Fascia Studiolla Kalevassa!

Ajanvaraus

Janiina Rahkonen

 Janiina palvelee sinua Tampereen My Fascia Studiolla Kalevassa sekä Taiga Keskuksessa Tampereen keskustassa!

Ajanvaraus Kalevan Studiolle

Ajanvaraus Taiga Keskus

Petri Vaittinen

 Petri palvelee sinua Tampereen My Fascia Studiolla Kalevassa!

Ajanvaraus

Päivi Väänänen

 Päivi palvelee sinua Tampereen My Fascia Studiolla Kalevassa sekä Kangasalla ilosi Pilates-pajan tiloissa!

Ajanvaraus Kalevan Studiolle

Ajanvaraus Kangasalalle

Siru Murto

Vastaanotto Turussa, Onnensiru.  Ajanvaraus puhelimitse 044-3043120

AJANVARAUS

siru.murto@myfascia.fi

Please reload

Copyright:  MY FASCIA OY, Hakkarintie 3 37550 Lempäälä 2671977-7

TIETOSUOJASELOSTE