Mika Pihlman,

mika.pihlman@myfascia.fi

Copyright:  MY FASCIA OY, Hakkarintie 3 37550 Lempäälä 2671977-7,

My Fascia terapeutit

Tuulia Luomala

Ajavaraus vain puhelimitse 040-5366853

 

Vastaanotto Lempäälässä - Hakkarintie 5, 37550 Lempäälä

tuulia.luomala@myfascia.fi

Mika Pihlman

Ajavaraus vain puhelimitse 0400-430191 

mika.pihlman@myfascia.fi

Pinja Kuusi

Palvelen sinua Veskan My Fascia studiolla Pirkkalassa ja Hämeenlinnassa

AJANVARAUS Pirkkalaan

AJANVARAUS Hämeenlinnaan

pinja.kuusi@myfascia.fi

Sanni Mero

Sanni palvelee sinua Veskan My Fascia studiolla Pirkkalassa.

AJANVARAUS

sanni.mero@myfascia.fi

Salla Virtanen

Vastaanotto Pirkkalan Veskassa ja Raumalla. Ajanvaraus sähköpostilla tai puhelimitse 050-328 0088.

AJANVARAUS Pirkkalaan

AJANVARAUS Raumalle

salla.virtanen@myfascia.fi

Anna Byckling

Palvelen sinua Veskan My Fascia studilla Pirkkalassa.

AJANVARAUS

anna.byckling@myfascia.fi

Matti Kettunen

Vastaanotto Pälkäneellä sekä Hämeenlinnassa.

AJANVARAUS Pälkäneelle

AJANVARAUS Hämeenlinnaan

matti.kettunen@myfascia.fi

Siru Murto

Vastaanotto Turussa, Onnensiru.  Ajanvaraus puhelimitse 044-3043120

AJANVARAUS

siru.murto@myfascia.fi

Please reload